Sword Art Online ~Czech Version~:Volume 1 Prologue

From Baka-Tsuki
Jump to: navigation, search

Sword Art Online, svazek první, úvod[edit]

Obrovský zámek z kamene a oceli plující po nekonečné obloze.

To bylo vše, čím tento svět byl.

Různorodé skupině řemeslníků zabral průzkum tohoto místa měsíc. Průměr výchozí úrovně byl okolo deseti kilometrů – dostatečně velký na to, aby se do něj vešla celá Setagaya. Směrem nahoru zde bylo sto úrovní poskládaných přesně na vrcholku té předchozí – jeho velikost byla neuvěřitelná. Bylo nemožné dokonce i odhadnout, z kolika dat se skládá.

Uvnitř se nacházelo několik velkých měst, mnoho městeček a vesniček, lesů, plání a dokonce i jezera. Z každého patra vedla do dalšího pouze jedna cesta, nacházejíce se v kobkách, ve kterých se potulovala množství monster, takže jejich objevování a průchod nimi nebyl snadný. Nicméně jakmile se někdo probojoval a dostal do města na vyšší úrovni, bylo možné se s ním, z měst z nižších pater, spojit pomocí «Teleport Gate»,[1] za účelem umožnit každému dalšímu volný pohyb přes tyto úrovně.

Za těchto podmínek byl obrovský zámek postupně dobýván přes dva roky. Přední linie se momentálně nachází na sedmdesáté čtvrté úrovni.

Jméno zámku bylo «Aincrad», plující svět bitev s meči, který uchvátil přibližně šest tisíc lidí. Jinak znám jako…

«Sword Art Online»

Vysvětlivky[edit]
  1. Teleportační brána - velká brána nacházející se na hlavním náměstí hlavního města na všech úrovních, umožňuje každému hráči teleportaci na jakoukoliv již otevřenou úroveň
Navigace[edit]
Návrat k Hlavní straně Dále ke Kapitole první