Sword Art Online ~Czech Version~:Volume 2 Prologue

From Baka-Tsuki
Jump to: navigation, search

Prolog[edit]

V nekonečné obloze se vznášel obří zámek vytvořený z kamene a oceli.

To bylo vše, čím ten svět byl.

Rozmanité skupině řemeslníků zabralo měsíc prozkoumat ono rozlehlé místo; průměr přízemí byl 10 kilometrů - dost velký, aby se sem vešlo celé Setagaya-ku[1]. Nad přízemím se tyčilo dalších sto podlaží, jedno na vrcholku druhého. Celková velikost nebeského zámku byla neuvěřitelná. Představit si, kolik dat musí zámek zabírat, se zdálo nemožné.

Uvnitř se nacházelo několik velkoměst a mnoho městeček a vesnic, lesů a plání, dokonce i jezer. Pouze jedno podlaží se pojilo s druhým, a schodiště mezi nimi byla ukryta v jeskyních, která byla příbytky pro nemálo potulujících se monster. Nebylo snadné jeskyně prozkoumat a dostat se na další podlaží. Ale jakmile se to někomu podařilo a došel až do města na vyšším podlaží, spojilo se ono město se všemi ostatními na nižších úrovních pomocí «Teleportační brány». Díky nim se mohli všichni přesouvat městy dle libosti.

Za těchto podmínek byl obří zámek dobýván již dva roky. Přední linie se nyní nacházela na sedmdesátém čtvrtém podlaží.

Zámek nesl jméno «Aincrad», byl to svět boje s meči, který se dál vznášel v nebi, a byl zaplněn přibližně šesti tisíci lidmi. Také známý jako...

«Sword Art Online»


Poznámky[edit]

  1. Tokijská čtvrť
Zpět k Ilustracím Návrat k Hlavní straně Dále ke Kapitole první