Date A Live:Tom 4 Posłowie
Posłowie
Ostatecznie zakończyłem historię Kotori. I przedstawiam wam [Date A Live 4 Siostra Itsuka]. Czytelnicy jak wam się podobała ta historia?
W poprzednim tomie, rzuciłem kilka zapowiedzi. A teraz mogę wreszcie pokazać publicznie ilustrację Kotori w formie Ducha.
Odnośnie Sukni Astralnej Kotori, Anioła, kryptonimu itd., zanim zostały takie jakie są teraz, przeszły one dużo zmian. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Kimono. Te latające części sukni i rękawy są wprost cudowne!
Tak, to naprawdę wygląda seksownie. W tym tomie pierwsza kolorowa strona jest najseksowniejszą strona jak dotąd. Cóż, tego można było się spodziewać po Kotori. Jednakże, kolejna kolorowa strona z Origami jest jeszcze bardziej seksowniejsza. Co przerażająca dziewczyna.
Następnie chciałbym coś ogłosić wszystkim czytelnikom.
Manga spin-off (poboczna historia) [Date AST Like] będzie drukowana na łamach [Dragon Age] zaczynając od kwietniowego numeru. Pierwszy rozdział będzie znajdował się magazynie wydanym 9 marca.
[Date AST Like] to poboczna historia o członkach AST –Origami Tobiichi jest tam głównym bohaterem. Ilustratorem jest Kakashi Oniyazu, znany jest z rysowania pięknych dziewczyn, ekscytujących akcji i atrakcyjnej bielizny. Z racji bycia podoczną historią, pojawią się to nowi bohaterzy i nowy ekwipunek bojowy, mam nadzieje, że spodoba się to czytelnikom i pokochają jak główną serię.
Co więcej, mangowa adaptacja [Date A Live] jest również przewidziana do rozpoczęcia w kwietniu w magazynie [Young Ace]. Ilustratorem będzie Ringo, który prezentuje różne style rysowania i bardzo na tą mangę czekam.
Kolejno w [Dragon Magazine] również będzie drukowana manga 4-koma [Date A Origami] autorstwa Maya Mizuki. Origami jest strasznie zboczona.
Jak tak myślę o tym, wypuszczanie trzech różnych mang na podstawie jednej powieści naraz, wymaga niezłego planowania, co nie? A jak już o wspominam o tych pracach, to należy też wspomnieć, że w dwóch z nich, Origami jest główna bohaterką. Postawiony przed tym faktem, mogę tylko powiedzieć „Dalej Shidou! Dalej Tohka!”
Adaptacja anime jest też w produkcji, powstaje kawałek po kawałku. Bądźcie cierpliwi.
W następnym tomie -- nr 5, dwa duchy zadebiutują.
Więc, do zobaczenia w kolejnym tomie.
Tachibana Koushi
Back to Epilog | Return to Main Page | Forward to Tom 5 Ilustracje |