Moonlight Sculptor ~Turkish~

From Baka-Tsuki
Jump to: navigation, search
Tüm ciltlerin kapağı

Legendary Moonlight Sculptor (달빛 조각사), Nam-Hi-Sung (남희성) tarafından yazılmış bir Light Noveldir. Şu anda, serinin 43 cildi bulunmakta.


Legendary Moonlight Sculptor şu dillerde de mevcuttur:

Hikâye Özeti[edit]

Para için her şeyi göze almaya hazır, Continent of Magic (Büyü Kıtası) isimli oyunda efsanevi Savaş Tanrısı olarak bilinen Weed (Lee Hyun). Kendisi sonunda reşit olduktan sonra oyun oynamayı bırakmaya karar verir. Fakat karakterini silmek yerine satmayı tercih eder. Bazı raslantılar sonucu efsanevi karakeri 3,000,000,000 Won'a (~6,150,000 TL) satılır.

Tam artık yoksulluktan kurtulduğuna ve kardeşi ile büyük annesine daha iyi bir hayat yaşatabileceğine sevinirken, babasından miras kalan borçları almaya gelen tefecilerin paranın neredeyse tamamını almasıyla mutluluğu kısa sürmüştür. Fakat artık para kazanmak için ona yeni bir yol açılmıştır. Bu seferki hedefi dünyanın ilk sanal gerçeklik oyunu olan Royal Road'dır (Kraliyet Yolu).

Bu hikayede, ailesine olan sevgisi, paraya karşı sınırsız arzusu, kurnaz zekası ve çalışkanlığı ile imparatorluk basamaklarını tırmanan Lee Hyun'un efsanesidir.

Format Standartları[edit]

Tercümesi yapılmış her bir bölüm (düzenleme sonrasında) aşağıdaki başlıktaki vurgulanan kurallara uymak zorundadır.

Güncellemeler[edit]

  • 14 Haziran, 2014
    • Cilt 1 Bölüm 1, 2, 3 ve 4
  • 22 Haziran, 2014
    • Cilt 1 Bölüm 5
  • 4 Temmuz, 2014
    • Cilt 1 Bölüm 6

Legendary Moonlight Sculptor[edit]

Cilt 1[edit]

Forum[edit]

Moonlight Sculptor (Turkish)

Çevirmen[edit]