Seirei Tsukai no Blade Dance ~Polski~ Tom 1 Posłowie

From Baka-Tsuki
Jump to: navigation, search

Posłowie[edit]

Autora[edit]

—Jesteś moją zaprzysiężoną duszą!

Tym samym, miło się poznać, czy może, dawno się nie widzieliśmy, tutaj Shimizu Yuu.

Moja nowa seria, “Seirei Tsukai no Blade Dance” podnosi teraz swoje kurtyny!

Ta historia to krzyżówka fantasy w innym świecie i battle action, gdzie główny bohater, młody chłopiec imieniem Kamito, spotyka okrutną, piękną dziewczynę Claire, w akademii która szkoli magów, i razem planują walczyć w wielkim turnieju— “Tańcu Ostrzy”!

Zaprzysiężone duszę, które są w stanie przekształcać się w broń —”Duchową Broń”— która jest używana przez piękne dziewczyny do walki, dusze z którymi tylko kobiety powinny być w stanie tworzyć kontrakty, ale główny bohater też jest w stanie to zrobić, tajemniczy znak na lewej dłoni chłopca, potężna dusza zapieczętowana w formie miecza oraz księżniczka tsundere x3 (wliczając pokojówkę) + fajna urocza tajemnicza dziewczyna, i tak dalej, rzeczy tego typu. No ale dobra, świetnie mi się to pisało. “Obrócę cię w pył!” to ulubiona kwestia wspaniałej, ale okrutnej, pięknej bohaterki, Claire. Los Kamito, jako jaj słóżebna dusza(?), i tak dalej…!

Ah, mimo że powiedziałem “battle”, podstawą jest komedia romantyczna, wojna miłości dziewcząt otaczających Kamito też powoli zmierza do impasu! Nawet potem, postaram się “zwiększyć miłość, podwoić zabawę, wspaniałe bitwy!” Będzie cudownie, jeżeli wam, drodzy czytelnicy, tez będzie się to podobać!

Czas na podziękowania. Start mojej nowej serii zawdzięczam wielu osobom.

Na początek, Sakura Hanpen-sensei, który narysował niezwykle urocze piękne dziewczęta + dusze., na prawdę, bardzo ci dziękuję. Za każdym razem, kiedy otrzymywałem szkic, cierpiałem. Twarze dziewcząt i ich pozy były cudowne. Dziewczyny też były urocze, ale kotka jest cudownie urocza.

Gwiazda administratorów MFJ, która czytała mój rękopis wiele razy, dając mi wskazówki i pomysły , naprawdę dziękuję. Jestem wdzięczny za każdą twoją poradę.

Główna edytorka, Misaka, korektorzy, projektanci okładek, zespół sprzedaży, oraz ktokolwiek, kto miał cokolwiek wspólnego z pracą nad książką. Wszystkim wam jestem niezmiernie wdzięczny.

Teraz, największe podziękowania dla was, czytelników trzymających tą książkę w swoich dłoniach. Ta książka została wydana dzięki waszemu wsparciu. Ankiety naprawdę mnie uszczęśliwiły!

—No to, do zobaczenia w tomie drugim!

Listopad 2010 Shimizu Yuu

Ilustratora[edit]

STnBD V01 263.jpg

Miło poznać, mam na imię Sakura Hanpen.

Pierwszy raz rysuje ilustracje do light novel.

Napięcie było ogromne.

Kiedy rysuje uroczo jest dobrze, ale…!

Osobiście, moją ulubienicą jest Scarlet, neko-yan.

Jeżeli chodzi o ludzi, moją ulubioną postacią jest Rinslet.

Rzeczy takie jak tsundere ojou-sama są moją specjalnością, jak uroczo…

Shimizu-sensei, dodatkowo, Proszę, żeby w następnym tomie była niegrzeczna scena z Rinslet. Nie zawiedź mnie.

Tą sprośną prośbą, tom pierwszy się kończy!