Zero no Tsukaima wersja polska Tom 1 Insert & Back Cover

From Baka-Tsuki
Jump to navigation Jump to search

Wstawka[edit]

Napisane przez Yamaguchi Noboru

Urodzony w Lutym, 1972. Jego debiutanckim dziełem było "Canary/This thought on a Song", który ukazał się w Kadokawa Sneaker Bunko. Inne prace to "Green Green kane no oto Fantastic," "Tsuppare Arisugawa" (razem w Kadokawa Sneaker Bunko), "Green Green kane no oto Stand By Me" (w MF bunko J), i wiele innych nowel, takich jak "Fujimi Fantagia Battle Royal," "Green Green," "Gonna Be??" "Yukiuta," "Shiritsu Akihabara Gakuen," oraz "Makai tenshi Gibliel". Pisał również scenariusze do gier.

Ilustracje przez Usatsuka Eiji

Obchodzi urodziny 16-tego sierpnia

Obecnie tworzy ilustracje, jest zatrudniony jako urzędnik. Usatsuka pracował wcześniej nad dziełem "Doushi sama to issho" (Ukazane w Dengeki bunko).


Okładka[edit]

Zero no Tsukaima utworzona przez Yamaguchi Noboru

-"Kim jesteś?"

Hiraga Saito obudzony przez piękną dziewczynę, która zadała mu te pytanie. Rozglądając się spostrzegł, że znajduje się w obcym mu miejscu, ludzie ubrani niczym prawdziwi magowie okrążają go i dziewczynę.

Dziewczyna zwana Louise, wytłumaczyła mu, że został 'przywołany' do bycia jej 'chowańcem'. Saito został zawładnięty przez dezorientacje, zwłasza po tym jak ona go pocałowała i nazwała to 'kontraktem'! Mój pierwszy pocałunek, narzekał, ale zanim zdążył opanować go gniew, dziwne symbole samoistnie pojawiły się na jego lewej dłoni, tworząc z niego Towarzysza tejże dziewczyny.

Poszukując drogi powrotnej do domu, Saito musi borykać się z życiem oraz z Louise, jako jej Chowaniec..

I tak oto zaczynamy życiową komedię Hiraga Saito jako 'Towarzysz Zera'

Przekład[edit]

Tłumaczyli: Tur!


Szybkie Menu[edit]

Wróć: Ilustracje Strona Główna Dalej: Rozdział 1