Sword Art Online ~Czech Version~:Volume 2 Illustrations

From Baka-Tsuki
Jump to: navigation, search

Ilustrace novely[edit]

Překlady[edit]

BS 01[edit]

Kirito «Sólo hráč» šermíř, který míří k nejvyššímu levelu v Aincradu: „.....Omlouvám se. Nedokázal jsem zachránit tvou kamarádku....."


Silica «Krotitel zvěře» dívka, která má fámula «Opeřeného draka»: „......Ne..... Děkuju .......Žes mi přišel pomoct...."

BS 02[edit]

Lisbeth, dívka s kovářským obchodem na čtyřicátém osmém podlaží Aincradu, v ulici Lindusu: „Eh, ten drak útočí levým a pravým drápem, a má ledový útok a náhlý útok sněhové bouře! Buď opatrný, dobře?"


Kirito: „Blbko!! Ještě nevycházej!!"

BS 03[edit]

Yui, tajemná dívka, která omdlela v lese na dvacátém druhém podlaží Aincradu: „Vááh~ Tatínku, nes mě~"

BS 04[edit]

Sachi, členka gildy «Černé kočky úplňku» v Aincradu: „Hele, Kirito. - Utečme spolu někam."

BS 05[edit]

Obří herní zámek - Aincrad

Zámek z kamene a oceli, o celkovém počtu sto podlaží. Uvnitř je mnoho velkoměst, menších měst a vesnic, lesů, luk a jezer. Každé schodiště pojí jedno podlaží s předchozím a následujícím podlažím, a všechna jsou v nebezpečných oblastech labyrintů, kde se potulují monstra. Hráči v tomto světě se spoléhají na jednu zbraň a běží kolem nich, hledají cestu na vyšší podlaží, zabíjejí silná strážná monstra, cílevědomě míří na vrchol zámku. Kromě boje s monstry je zde mnoho dalších možností hry výrobou, jako například kování, kožedělnictví a šití, lov a vaření, hudba. Není to jen dobrodružství na velkých plání, «Život» je zde doslova možný.


«Aincrad» je svět, ve kterém se odehrává «Sword Art Online», hra prohlášena za úplně první ve VRMMO žánru.


Zpět k Doslovu Návrat k Hlavní straně Dále k Prologu